Prima pagină‎ > ‎Despre noi‎ > ‎

Conducere

Conducerea Facultăţii de Jurnalism şi Ştiinţele Comunicării

Decan - Conf. univ. dr. Antonio-Roberto MOMOCe-mail: antonio.momoc@fjsc.ro
Audiențe: Luni: 9.00-11.00; Marți: 9.00-11.00

Prodecan - activitate didactică, cercetare, asigurarea calităţiiConf. univ. dr. Romina Surugiu, e-mail: romina.surugiu@fjsc.ro
Audiențe: Marți, 11.00-13.00

Prodecan - activitate studenţească, burse şi cămine – Lect. univ. dr. Dan Podarue-mail: dan.podaru@fjsc.ro
Audiențe: Marți, 11.00-13.00

Relații internaționale, programe Erasmus – Lect. univ. dr. Anton Anca, e-mail: anca.anton@fjsc.ro
Audiențe: Marți, 12.00-14.00

Directoarea Departamentului de Antropologie Culturală şi ComunicareLect. univ. dr. Adriana Șefănele-mail: adriana.stefanel@fjsc.ro
Audiențe: Marți 10.00-12.00  

Directoarea Departamentului de Jurnalism – Prof. univ. dr. Raluca-Nicoleta Radu, e-mail: raluca.radu@fjsc.ro

Directorul Şcolii Doctorale – Prof. univ. dr. Camelia Beciu, e-mail: camelia.beciu@fjsc.ro

Directorul Departamentului ID-IFR – Lect. univ. dr. Aurelian Giugăl, e-mail: aurelian.giugal@fjsc.ro

CEAC (Comisia de Evaluare a Calității): 
Conf. univ. dr. Romina Surugiu, prof. univ. dr. Natalia Vasilendiuc, conf. univ. dr. Oana Băluță, reprezentant al studenților din partea ASC: Claudia Mihai, reprezentant al Sindicatului: lect. univ. dr. Mădălina Bălășescu.


Tutorii de an - anul universitar 2022-2023

Departamentul de Jurnalism

Anul I: Lect. univ. dr. Florian Petrică (florianpetrica98@yahoo.co.uk) și lect. univ. dr. Mircea Sava (mircea.sava@pr.unibuc.ro)
Anul II: Asist. univ. dr. Gheorghe Anghel (gheorghe.anghel@fjsc.ro) și asist. univ. dr. Oana Călin-Lipănescu (oana.calin@fjsc.ro)
Anul III: Lector univ. dr. Antonia Matei (antonia.matei@fjsc.ro) şi lector univ. dr. Alexandra Bardan (alexandra.bardan@fjsc.ro)

Departamentul de Antropologie Culturală şi Comunicare

Comunicare și relații publice

Anul I: lect.univ.dr. Mădălina Bălășescu (madalina.balasescu@fjsc.ro)
Anul II: lect.univ.dr. Nicoleta Apostol (nicoleta.apostol@fjsc.ro)
Anul III: Lector univ. dr. Valentina Boureanu (valentina.boureanu@fjsc.ro)

Publicitate

Anul I: Lector univ. dr. Dan Podaru (dan.podaru@fjsc.ro)
Anul II: Lector univ. dr. Iulian Vegheș (iulian.veghes@gmail.com)
Anul III: Conf. univ. dr. Mădălina Buga-Moraru (madalina.moraru@fjsc.ro)


Consiliul FJSC

Lect. univ. dr. Anton Anca
Lect. univ. dr. Bardan Alexandra
Lect. univ. dr. Bălășescu Mădălina
Conf. univ. dr. Băluță Oana
Conf. univ. dr. Branea Silvia
Conf. univ. dr. Buga Moraru Mădălina
Lect. univ. dr. Butoi Ionut
Prof. univ. dr. Cmeciu Camelia
Prof. univ. dr. Drulă Georgeta
Lect. univ. dr. Iuhaș Florica
Lect. univ. dr. Matei Antonia
Conf. univ. dr. Momoc Antonio
Lect. univ. dr. Păun Mihaela
Lect. univ. dr. Podaru Dan
Prof. univ. dr. Radu Raluca
Conf. univ. dr. Surugiu Romina
Lect. univ. dr. Șercan Emilia
Lect. univ. dr. Ștefănel Adriana
Conf. univ. dr. Vasilendiuc Natalia
Lect. univ. dr. Vîlcu Valentin
Reprezentant al anului I-LICENȚĂ: Anca Mădălina Rența
Reprezentant al anului II-LICENȚĂ: Ciprian Lazăr
Reprezentant al anului III-LICENȚĂ: 
Reprezentant al anului I-MASTER: Claudia Mihai
Reprezentant al anului II-MASTER: 
Reprezentant al studenților doctoranzi: Cristi Petru
Reprezentant ID: Marcovici Mihai Marcel
Reprezentant în Senat: