Prima pagină‎ > ‎Despre noi‎ > ‎

Conducere

Conducerea Facultăţii de Jurnalism şi Ştiinţele Comunicării

Decan - Conf. univ. dr. Antonio-Roberto MOMOCe-mail: antonio.momoc@fjsc.ro
Audiențe: Luni: 9.00-11.00; Marți: 9.00-11.00

Prodecan, activitate didactică, cercetare, asigurarea calităţiiConf. univ. dr. Romina Surugiu, e-mail: romina.surugiu@fjsc.ro
Audiențe: Marți, 11.00-13.00

Prodecan, activitate studenţească, burse şi cămine – Lect. univ. dr. Dan Podarue-mail: dan.podaru@fjsc.ro
Audiențe: Marți, 11.00-13.00

Relații internaționale, programe Erasmus – Lect. univ. dr. Anton Anca, e-mail: anca.anton@fjsc.ro
Audiențe: Marți, 12.00-14.00

Directoarea Departamentului de Antropologie Culturală şi ComunicareLect. univ. dr. Adriana Șefănele-mail: adriana.stefanel@fjsc.ro
Audiențe: Marți 10.00-12.00  

Directoarea Departamentului de Jurnalism – Prof. univ. dr. Raluca-Nicoleta Radu, e-mail: raluca.radu@fjsc.ro

Directorul Şcolii Doctorale – Prof. univ. dr. Camelia Beciu, e-mail: camelia.beciu@fjsc.ro

Directorul Departamentului ID-IFR – Asist. univ. dr. Aurelian Giugăl, e-mail:aurelian.giugal@fjsc.ro

Comisia CEAC (Comisia de Evaluare a Calității): 
Conf. univ. dr. Romina Surugiu, conf. univ. dr. Natalia Vasilendiuc, conf. univ. dr. Oana Băluță, reprezentant al studenților din partea ASC: Claudia Mihai, reprezentant al Sindicatului: lect. univ. dr. Mădălina Bălășescu.


Tutorii de an - anul universitar 2020-2021

Departamentul de Jurnalism

Anul I: 
Anul II: Lector univ. dr. Antonia Matei (antonia.matei@fjsc.ro) şi lector univ. dr. Alexandra Bardan (alexandra.bardan@fjsc.ro)
Anul III: Lector univ. dr. Anca Anton (anca.anton@fjsc.ro) şi lector univ. dr. Florian Petrică (florianpetrica98@yahoo.co.uk)

Departamentul de Antropologie Culturală şi Comunicare

CRP
Anul I: Lector univ. dr. Daniel Nica - daniel.nica@fjsc.ro
Anul II: Lector univ. dr. Valentina Boureanu - valentina.boureanu@fjsc.ro
Anul III: Lector univ. dr. Adela Râpeanu - adela.rapeanu@gmail.com

Publicitate
Anul I: Lector univ. dr. Dan Podaru - dan.podaru@fjsc.ro
Anul II: Lector univ. dr. Iulian Vegheș - iulian.veghes@gmail.com
Anul III: Conf. univ. dr. Mădălina Buga-Moraru - madalina.moraru@fjsc.ro


Consiliul FJSC
Lect. univ. dr. Anton Anca
Lect. univ. dr. Bardan Alexandra
Lect. univ. dr. Bălășescu Mădălina
Conf. univ. dr. Băluță Oana
Conf. univ. dr. Branea Silvia
Conf. univ. dr. Buga Moraru Mădălina
Lect. univ. dr. Butoi Ionut
Prof. univ. dr. Cmeciu Camelia
Prof. univ. dr. Drulă Georgeta
Lect. univ. dr. Iuhaș Florica
Lect. univ. dr. Matei Antonia
Conf. univ. dr. Momoc Antonio
Lect. univ. dr. Păun Mihaela
Lect. univ. dr. Podaru Dan
Prof. univ. dr. Radu Raluca
Conf. univ. dr. Surugiu Romina
Lect. univ. dr. Șercan Emilia
Lect. univ. dr. Ștefănel Adriana
Conf. univ. dr. Vasilendiuc Natalia
Lect. univ. dr. Vîlcu Valentin
Bascacov Paul-George
Mihai Claudia Antonia
Pătrașcu Ioana
Talpeș Nicoleta
Ungureanu Teodora