Anunțuri‎ > ‎Anunțuri ID‎ > ‎

Restanță la Tehnici de investigare jurnalistică (TIJ) - ID

postat 26 mai 2021, 07:34 de Webmaster FJSC   [ actualizat la 26 mai 2021, 07:35 ]
Studenții din anul III, specializarea Jurnalism, învățământ la distanță (ID), care au restanță la Tehnici de investigare jurnalistică (TIJ), sunt invitați să se logheze pe următorul link pentru susținerea examenului:

Examenul propriu-zis se va susține pe platforma ClassMarker, pentru care nu trebuie creat un cont. Studenții vor primi pe adresele de email instituționale sau pe cele comunicate secretariatului link-ul de accesare la ClassMarker, în data de 28 mai, la ora 10:00. Logarea pe link-ul Google Meet la ora 10:00 pentru comunicarea detaliilor și instrucțiunilor este obligatorie. De asemenea, camera video trebuie ținută deschisă pe întreg parcursul examenului.