Eveniment internațional, în atenția studenților, masteranzilor, doctoranzilor FJSC. Urgent înscriere

postat 3 nov. 2014, 11:17 de Webmaster FJSC   [ actualizat la 3 nov. 2014, 11:17 ]
În data de 20 noiembrie va fi organizată o serie de mese rotunde cu mari personalități politice europene, care vor discuta cu studenți, masteranzi și doctoranzi din diferite facultăți despre revoluția din 1989 și dezvoltarea democratică.
Evenimentul are loc la Palatul Parlamentului. FJSC are posibilitatea să înscrie 10 persoane la această manifestare. Solicitările de participare se trimit până marți, 4 noiembrie, pe adresa valvilcu@yahoo.com și se procesează în ordinea înscrierii, în limita locurilor alocate.
Solicitanții trebuie să precizeze anul de studii, secția, facultatea și datele de contact (telefon, mail) pentru a fi contactați de organizatori.