Call for application - Conferința studențească de comunicare

Facultatea de Științe Politice, Administrative și ale Comunicării
Departamentul de Comunicare, Relații Publice și Publicitate

CONFERINȚA NAȚIONALĂ STUDENȚEASCĂ DE COMUNICARE
"Științele comunicării – perspective teoretice și empirice”
ediția I, 24-25 mai 2013, Cluj-Napoca

Dragi studenți,
Departamentul de Comunicare, Relații Publice și Publicitate, Facultatea de Știinte Politice, Administrative și ale Comunicării, Universitatea “Babeș-Bolyai”, vă invită să trimiteți propuneri de articole pentru Conferința Națională Studențească de Comunicare, ediția I, 24-25 mai 2013, Cluj-Napoca.
Informații despre trimiterea lucrarilor: Cei interesați să participe sunt invitați să trimită un rezumat de 600-800 de cuvinte (inclusiv o selecție din lista bibliografică) și un CV pe adresa de email: cnsc@fspac.ro. Rezumatul poate fi scris atât în limba româna, cât și în limba engleză.
Termenul limită pentru trimiterea rezumatului este 18 mai 2013. Comunicarea rezultatelor selecției se va face până la data de 20 mai 2013.
Mai multe informații găsiți în documentul atașat.