Admitere Master - programarea examenelor

postat 14 sept. 2013, 10:05 de Webmaster FJSC   [ actualizat la 15 sept. 2013, 23:39 ]
SESIUNEA SEPTEMBRIE 2013 - PROGRAMAREA EXAMENELOR

În atenţia candidaţilor: Contestaţiile se pot depune numai la probele scrise (examen sau proiect).

16 SEPTEMBRIE 2013

MEDIAS, DEVELOPPMENT, SOCIETE (MASTER - IF) -- PROBĂ DE COMPETENŢĂ LINGVISTICĂ ÎN LIMBA FRANCEZĂ
16 SEPTEMBRIE 2013, ORELE 9.00.
Prezentarea candidaţilor se face în avans cu 15 minute faţă de ora programată.
SALA 602, FJSC, Complex Leu, Bdul Iuliu Maniu, 1-3, Etaj 6


REPARTIZAREA CANDIDAŢILOR

NR. CRT.

NR. LEG.

ORA

NUME INIT_T PRENUME

1

4

9.00

BRÎNZEI D. IOANA

2

5

9.15

CIUREA S. ANA-MARIA

3

8

9.30

ERDEŞ V. MARINELA

4

2

9.45

LAZĂR M. SORIN

5

6

10.00

MIHAIU I. CLAUDIU

6

7

10.15

MOLDOVEAN C.T. RALUCA

7

1

10.30

PREDANU G. LOREDANA-MARIA

8

9

10.45

TÎMBUR G. TATIANA

9

3

11.00

VLAICU I. ELENA DANIELA



MEDIA, PUBLIC COMMUNICATION, GLOBALIZATION (MASTER - IF)
-- PROBĂ DE COMPETENŢĂ LINGVISTICĂ ÎN LIMBA ENGLEZĂ
16 SEPTEMBRIE 2013 începând cu orele 11.30. Prezentarea candidaţilor se face în avans cu 15 minute faţă de ora programată.
SALA 602, FJSC, Complex Leu, B-dul IULU MANIU 1-3, ETAJ 6

REPARTIZAREA CANDIDAŢILOR

NR. CRT.

NR. LEG.

ORA

NUME INIT_T PRENUME

1

16

11.30

ANDRONIC C. CRISTINA MIHAELA

2

13

11.45

BUDĂU S. DARIA

3

5

12.00

CHIRAŞ GH. CLAUDIA

4

8

12.15

CINCU V. CĂTĂLIN-CONSTANTIN

5

12

12.30

DEACONU L.P. VIOREL-ALEXANDRU

6

3

12.45

DRĂCEA S.G. ALEXANDRU-GABRIEL

7

1

13.00

GHERGHICEANU S.F. ALEXANDRA

8

10

13.15

GHIULEA E. ALMA-EVA

9

4

13.30

GÎNDAC R. ANDREI-IULIAN

10

6

13.45

IONESCU ŞT. MARIA-CRISTINA

11

2

14.00

IONIŢĂ V. ALEXANDRU

12

11

14.15

IORDACHE M. IONUŢ-ADRIAN

13

17

14.30

MAGDICI D/T. LAVINIUS TUDOREL

14

14

14.45

MARIŢIU L. IOANA ADELINA

15

15

15.00

PĂDURE; I. ANA-MARIA

16

7

15.15

PASCU G. MICHAEL-VALENTIN

17

9

15.30

SÎRBU V. ALEXANDRA-CRISTIANA



JURNALISM POLITIC (MASTER - IF) -- PROBA ORALĂ
16 SEPTEMBRIE 2013 începând cu orele 14.00. Prezentarea candidaţilor se face în avans cu 15 minute faţă de ora programată.
SALA 612, FJSC, Complex Leu, B-dul IULU MANIU 1-3, ETAJ 6

REPARTIZAREA CANDIDAŢILOR

NR. CRT.

NR. LEG.

ORA

NUME INIT_T PRENUME

1

6

14.00

BADEA C. ANDREEA ROXANA

2

16

14.15

BĂLĂ ŞT. IOANA CRISTINA

3

1

14.30

BĂLĂCESCU S. VICTOR ILIE

4

4

14.45

BEFU N. ANDRA MARIA

5

12

15.00

BODIANSCHI N.E. PATRCIA-IOANA

6

5

15.15

CERNMORIŢ V. ANA EMILIA

7

10

15.30

CHIOSILĂ N. ELENA-AMALIA

8

7

15.45

CRISTEA C.D. MĂDĂLINA ANDREEA CLAUDIA

9

8

16.00

DINA N. V IULIANA-ALINA

10

9

16.15

ENE D.P. MIHAELA ADRIANA

11

2

16.30

FLOREA I. IOANA IULIA

12

14

16.45

GHEORGHE M. CRISTIAN-FLORIN

13

17

17.00

NICULAE I. MIREL

14

13

17.15

PETCU M. S. ION ALEXANDRU

15

15

17.30

ROMAN N. CLAUDIU NICOLAE

16

11

17.45

TINU V. BOGDAN

 


 

 

17

3

18.00

TOMA I. LUMINIŢA



17 SEPTEMBRIE 2013

JURNALISM TEMATIC (MASTER - IF) -- PROBA ORALĂ
17 SEPTEMBRIE 2013 începând cu orele 9.00. Prezentarea candidaţilor se face în avans cu 15 minute faţă de ora programată.
SALA 614, FJSC, Complex Leu, B-dul IULU MANIU 1-3, ETAJ 6

REPARTIZAREA CANDIDAŢILOR

NR. REG.

NR. LEG.

ORA

NUME INIT_T PRENUME

1

7

9.00

APOSTOL V.V. RODICA VASILICA

2

10

9.15

COZMOLICI M. MIHAELA

3

3

9.30

ENE A.I. LAVINIA ELENA

4

1

9.45

GEORGESCU V.S. RENATA GABRIELA

5

6

10.00

GHICIOV N. ANDREEA BEATRICE

6

2

10.15

HASAN V. ŞTEFANIA ALINA

7

4

10.30

MOLDOVEANU I. MIHAI

8

9

10.45

RUSU N. ANDREEA NICOLETA

9

8

11.00

STARUCIUC I. CORNELIU

10

5

11.15

TOMA I. LUMINIŢA



MEDIAS, DEVELOPPMENT, SOCIETE (MASTER - IF) -- PROBA ORALĂ
17 SEPTEMBRIE 2013 începând cu orele 9.00. Prezentarea candidaţilor se face în avans cu 15 minute faţă de ora programată.
SALA 602, FJSC, Complex Leu, B-dul IULU MANIU 1-3, ETAJ 6

REPARTIZAREA CANDIDAŢILOR

NR. CRT.

NR. LEG.

ORA

NUME INIT_T PRENUME

1

4

9.00

BRÎNZEI D. IOANA

2

5

9.15

CIUREA S. ANA-MARIA

3

8

9.30

ERDEŞ V. MARINELA

4

2

9.45

LAZĂR M. SORIN

5

6

10.00

MIHAIU I. CLAUDIU

6

7

10.15

MOLDOVEAN C.T. RALUCA

7

1

10.30

PREDANU G. LOREDANA-MARIA

8

9

10.45

TÎMBUR G. TATIANA

9

3

11.00

VLAICU I. ELENA DANIELA



PRODUCŢIE MULTIMEDIA ŞI AUDIO-VIDEO (MASTER - IF) -- PROBA ORALĂ
17 SEPTEMBRIE 2013 începând cu orele 9.00. Prezentarea candidaţilor se face în avans cu 15 minute faţă de ora programată.
SALA 615, FJSC, Complex Leu, B-dul IULU MANIU 1-3, ETAJ 6

REPARTIZAREA CANDIDAŢILOR

NR. CRT.

NR. LEG.

ORA

NUME INIT_T PRENUME

1

1

9.00

BARON A. ANDREEA

2

12

9.15

CHINĂ (COVLEA) F. BEATRICE-MARIA

3

16

9.30

CIONTU GH. IOANA

4

8

9.45

CÎRJAN V.E. ANA-MARIA

5

14

10.00

DEDU M. SILVIOARA FLORENTINA

6

11

10.15

ERENA (MOCANU) P. MARIA

7

6

10.30

GHIULEA E. ALMA-EVA

8

5

10.45

ILIESCU I.C. CRISTIAN ALEXANDRU

9

2

11.00

LĂPĂDĂTESCU M. OANA-SABINA

10

10

11.15

MATTION F. A. VICTOR ALEXANDRU

11

7

11.30

OANCEA D. IRINA

12

3

11.45

ŞAIGĂU T. MIHAELA-SIMONA

13

13

12.00

SORLESCU M. RADU MIHAI

14

9

12.15

STANCIU F.I. EDUARD ALEXANDRU

15

15

12.30

STĂNILĂ I. MARIUS

16

4

12.45

TĂNASE V. PAUL-CĂTĂLIN



CAMPANII DE COMUNICARE ÎN RELAŢII PUBLICE ŞI PUBLICITATE (MASTER - IF) -- PROBA SCRISĂ
17 SEPTEMBRIE 2013. Examenul începe la ora 10.00. Prezentarea candidaţilor se face în avans cu o oră faţă de ora programată.
SALA 612, FJSC, Complex Leu, B-dul IULU MANIU 1-3, ETAJ 6

REPARTIZAREA CANDIDAŢILOR

NR. CRT.

NR. LEG.

NUME INIT_T PRENUME

1

9

BERARIU T. DRAGOŞ-FLORIN

2

6

DAN (JULEA) V. CRISTIANA

3

1

ENE A.I. LAVINIA ELENA

4

2

GHERLAN D. EMINA THEDEEA

5

10

GHIULEA E. ALMA-EVA

6

11

IORDACHE M. IONUŢ-ADRIAN

7

8

MIRICĂ AL. ALINA-ANDREEA

8

3

MOCEAN L. OANA-LUCIA

9

13

PĂLĂNGEAN D. ANDREEA-DOINIŢA

10

5

RUSĂNESCU M. RAMONA-ELENA

11

4

ŞAIGĂU T. MIHAELA SIMONA

12

7

STĂNESCU V. IRINA

13

14

STOIAN M.M. ADRIANA

14

12

TĂNASE ŞT. MARIA



TEORII ŞI METODE DE CERCETARE ÎN ŞTIINŢELE COMUNICĂRII (MASTER - IF) -- PROBA ORALĂ
17 SEPTEMBRIE 2013 începând cu orele 11.15. Prezentarea candidaţilor se face în avans cu 15 minute faţă de ora programată.
SALA 602, FJSC, Complex Leu, B-dul IULU MANIU 1-3, ETAJ 6

REPARTIZAREA CANDIDAŢILOR

NR. CRT.

NR. LEG.

ORA

NUME INIT_T PRENUME

1

3

11.15

CIONTU GH. IOANA

2

1

11.30

IVAŞCU M. ANA-MARIA

3

2

11.45

STOENICĂ GH. DANIELA GEORGIANA



MEDIA, PUBLIC COMMUNICATION, GLOBALIZATION (MASTER - IF) -- PROBA ORALĂ
17 SEPTEMBRIE 2013 începând cu orele 12.00. Prezentarea candidaţilor se face în avans cu 15 minute faţă de ora programată.
SALA 602, FJSC, Complex Leu, B-dul IULU MANIU 1-3, ETAJ 6

REPARTIZAREA CANDIDAŢILOR

NR. CRT.

NR. LEG.

ORA

NUME INIT_T PRENUME

1

16

12.00

ANDRONIC C. CRISTINA MIHAELA

2

13

12.15

BUDĂU S. DARIA

3

5

12.30

CHIRAŞ GH. CLAUDIA

4

8

12.45

CINCU V. CĂTĂLIN-CONSTANTIN

5

12

13.00

DEACONU L.P. VIOREL-ALEXANDRU

6

3

13.15

DRĂCEA S.G. ALEXANDRU-GABRIEL

7

1

13.30

GHERGHICEANU S.F. ALEXANDRA

8

10

13.45

GHIULEA E. ALMA-EVA

9

4

14.00

GÎNDAC R. ANDREI-IULIAN

10

6

14.15

IONESCU ŞT. MARIA-CRISTINA

11

2

14.30

IONIŢĂ V. ALEXANDRU

12

11

14.45

IORDACHE M. IONUŢ-ADRIAN

13

17

15.00

MAGDICI D/T. LAVINIUS TUDOREL

14

14

15.15

MARIŢIU L. IOANA ADELINA

15

15

15.30

PĂDURE; I. ANA-MARIA

16

7

15.45

PASCU G. MICHAEL-VALENTIN

17

9

16.00

SÎRBU V. ALEXANDRA-CRISTIANA



COMUNICARE CORPORATIVĂ (MASTER - IF) -- PROBA ORALĂ
17 SEPTEMBRIE 2013 începând cu orele 13.00. Prezentarea candidaţilor se face în avans cu 15 minute faţă de ora programată.
SALA 612, FJSC, Complex Leu, B-dul IULU MANIU 1-3, ETAJ 6

REPARTIZAREA CANDIDAŢILOR

NR. CRT.

NR. LEG.

ORA

NUME INIT_T PRENUME

1

3

13.00

BUMBU M. IRINA

2

5

13.15

CĂLUGĂRU T. ELENA-CRISTINA

3

4

13.30

COMŞA GH. ADELINA-RALUCA

4

6

13.45

DOBRE D. ALINA-MARINELA

5

8

14.00

GROZOIU (MIHAIL) C. ANDREEA

6

1

14.15

PAUL S.D. BIANCA

7

2

14.30

ŞTEFAN A. OANA-ANDREEA

8

7

14.45

VIERU V. LOREDANA-ELENA




MANAGEMENTUL INSTITUŢIILOR MASS-MEDIA (MASTER - IF) -- PROBA ORALĂ
17 SEPTEMBRIE 2013 începând cu orele 13.00. Prezentarea candidaţilor se face în avans cu 15 minute faţă de ora programată.
SALA 615, FJSC, Complex Leu, B-dul IULU MANIU 1-3, ETAJ 6

REPARTIZAREA CANDIDAŢILOR

NR. CRT.

NR. LEG.

ORA

NUME INIT_T PRENUME

1

3

13.00

BRATCO N. NATALIA

2

8

13.15

CHIRAŞ GH. CLAUDIA

3

7

13.30

CIZMAŞ V.C. ANA-MARIA

4

1

13.45

FERCHELUC M. ANDRADA-DENISA

5

6

14.00

ICHIM I. MIHAI ALEXANDRU

6

5

14.15

RADU D.N. SORIN ALEXANDRU

7

4

14.30

SARĂU P. MARIAN

8

2

14.45

TOMA I. LUMINIŢA




18 SEPTEMBRIE 2013

CAMPANII DE COMUNICARE ÎN RELAŢII PUBLICE ŞI PUBLICITATE (MASTER - IF) -- PROBA ORALĂ
18 SEPTEMBRIE 2013 începând cu orele 9.00. Prezentarea candidaţilor se face în avans cu 15 minute faţă de ora programată.
SALA 616 (Marc Capelle), FJSC, Complex Leu, B-dul IULU MANIU 1-3, ETAJ 6

REPARTIZAREA CANDIDAŢILOR

NR. CRT.

NR. LEG.

ORA

NUME INIT_T PRENUME

1

9

9.00

BERARIU T. DRAGOŞ-FLORIN

2

6

9.15

DAN (JULEA) V. CRISTIANA

3

1

9.30

ENE A.I. LAVINIA ELENA

4

2

9.45

GHERLAN D. EMINA THEDEEA

5

10

10.00

GHIULEA E. ALMA-EVA

6

11

10.15

IORDACHE M. IONUŢ-ADRIAN

7

8

10.30

MIRICĂ AL. ALINA-ANDREEA

8

3

10.45

MOCEAN L. OANA-LUCIA

9

13

11.00

PĂLĂNGEAN D. ANDREEA-DOINIŢA

10

5

11.15

RUSĂNESCU M. RAMONA-ELENA

11

4

11.30

ŞAIGĂU T. MIHAELA SIMONA

12

7

11.45

STĂNESCU V. IRINA

13

14

12.00

STOIAN M.M. ADRIANA

14

12

12.15

TĂNASE ŞT. MARIA